Супрун розповіла, чому не можна

Супрун розповіла, чому не можна "зависати" в соцмережах

4101
Укрінформ
Надмірне користування соціальними мережами становить ризики появи додаткового стресу, підвищення тривожності і депресії.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

"Існує безліч досліджень, які підтверджують негативні ефекти від надмірного користування соцмережами. Як-от поява додаткового стресу, підвищення відчуття тривоги, погіршення настрою та навіть депресія. Більш того, до негативних наслідків відносять розвиток залежності, зниження самооцінки та порушення сну", - підкреслила вона.

Водночас керівник МОЗ визнала, що сучасне життя важко уявити без інтернету та соцмереж: "Сьогодні вони - простір для поширення цікавих та інноваційних ідей, своєрідне місце “зустрічі” з близькими та друзями, які перебувають за сотні кілометрів, та платформа, де ми дізнаємось про останні події. У соцмережах ми можемо вільно висловлювати думки, спілкуватись із однодумцями, ділитись корисною інформацією та в цілому почуватися частиною глобального ком'юніті".

Але при цьому Супрун порадила влаштовувати періодично дні без користування інтернетом.

Читайте також: Google використає соцмережі для розпізнавання осіб

"Вимкніть сповіщення на телефоні, якщо є така можливість, та влаштуйте собі хоча б один день без постійних поглядів на екран телефона", - наголосила очільниця МОЗ.

Як повідомлялося, наприкінці липня Королівська спілка громадського здоров'я ініціювала "Вересень без соцмереж" для користувачів Facebook, Instagram, Twitter та Snapchat. Британські фахівці переконані, що відмова від соцмереж може позитивно вплинути на сон, стосунки та загальний стан здоров'я, зокрема на психіку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-