У пологових будинках видаватимуть «пакунок малюка»

У пологових будинках видаватимуть «пакунок малюка»

Укрінформ
В Україні незабаром стартує пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Про це повідомила в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України Олена Косолапова, інформує прес-служба відомства.

«Одноразова допомога «пакунок малюка» буде видаватися мамі або законному представнику дитини під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку. Факт передачі допомоги фіксуватиметься в акті приймання-передачі та в журналі обліку», - повідомила Косолапова.

За її словами, перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» затверджено наказом Мінсоцполітики від 17.07.2018 № 1025, який зареєстровано Мін'юстом 19 липня 2018 та оприлюднено в Офіційному віснику України №61 від 10.08.2018.

Читайте також: Чекання матерів під дверима операційної

Відповідно до наказу, у «пакунок малюка» входитимуть предмети першої необхідності, зокрема, підгузки, пелюшки, дитячий одяг для новонароджених, ковдри, рушник, іграшка, засоби гігієни тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-