Гройсман обіцяє медикам за рік-два гідні

Гройсман обіцяє медикам за рік-два гідні "білі" зарплати

Відео
2557
Укрінформ
Після старту кампанії з обрання лікаря первинної ланки дохід деяких медиків збільшився, але вже за рік-два всі працівники медичної галузі отримуватимуть гідні зарплати.

Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook.

"Я поділяю думку, що це не такі вже й значні статки. Але, по-перше, вони вже є! Це реальні кошти. А по-друге, вони будуть зростати. І за рік-два усі працівники медичної галузі зможуть отримувати гідні "білі" зарплати", - наголосив Гройсман.

Він також зауважив, що реформа охорони здоров'я, як і решта, дає ефект не відразу, але перші результати вже є.

Глава уряду навів конкретні приклади і цифри. Приміром, в Одеській області сімейний лікар КНП "Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги" уклала декларації з 1795 пацієнтами. У червні її зарплата була трохи менше 5,8 тис. грн, а в липні – понад 16 тис грн.

Читайте також: Медреформа: Гройсман пропонує створити коаліцію проти брудних рук і схем

А в Івано-Франківській області, в КНП "Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", є лікар-педіатр з 900 підписаними деклараціями. У червні вона отримувала 4750 грн, в липні – майже 8 тис. грн. Медсестра у червні отримувала 3876 грн, у липні - 6316 грн.

Крім того, на Донеччині у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради" сімейний лікар підписав 1800 декларацій і його дохід з 5450 грн в червні зріс до 10 тис. 504 грн у липні, поінформував Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив: ті, хто стримує медреформу, стримують можливості нормального лікування для пацієнтів і гідної оплати праці для медиків.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2018 року в Україні стартувала кампанія із підписання договорів з лікарями первинної ланки. Понад 13,9 млн пацієнтів вже підписали декларації і мають гарантії на послуги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-