Апеляційний суд призначив новий розгляд у справі Мартиненка

Апеляційний суд призначив новий розгляд у справі Мартиненка

Укрінформ
Апеляційний суд міста Києва призначив новий судовий розгляд обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно колишнього народного депутата Миколи Мартиненка та ряду інших осіб.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Зазначається, що результатами апеляційного розгляду рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 21 червня 2018 року в частині повернення прокурору обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

Раніше Шевченківський райсуд Києва повернув обвинувальний акт у справі колишнього народного депутата Мартиненка Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі на доопрацювання.

Окрім Мартиненка, у справі проходять ще п'ятеро обвинувачених: Володимир Богданець, Олександр Сорокін, Сергій Перелома, Руслан Журило та Валерій Васильков, які є посадовцями "Нафтогазу України", "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", "СхідГЗК" та "Ядерного палива".

Читайте також: Суд завернув обвинувальний акт у справі Мартиненка

За даними САП, Мартиненку та Василькову інкримінується заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" при укладенні та виконанні контрактів постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії Skoda JS та укладенні і виконанні контракту між Skoda JS і компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму 6 млн 400 тис. 777 євро.

Крім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" в розмірі 17,28 млн дол. шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" №70/13 через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

У САП раніше повідомляли, що досудове розслідування щодо інших підозрюваних у вчиненні цих злочинів триває, зокрема оголошено у розшук ще 4 фігурантів, двоє з яких є громадянами Австрії; ще одного з підозрюваних, який переховувався, було затримано та обрано йому запобіжний захід. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-