Мінсоцполітики запевняє, що санаторії для пільговиків профінансували у повному обсязі

Мінсоцполітики запевняє, що санаторії для пільговиків профінансували у повному обсязі

Укрінформ
У Міністерстві соціальної політики України запевняють, що уряд повністю забезпечує фінансування санаторно-курортного лікування для пільгових категорій громадян.

Про це інформує прес-служба відомства

Згідно з повідомленням, з початку року в санаторно-курортних закладах, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, оздоровлено 8 256 осіб пільгових категорій.

Також зазначається, що станом на 1 липня 2018 року, за оперативною інформацією структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, для забезпечення санаторно-курортним лікуванням деяких пільгових категорій громадян органами соціального захисту населення укладено 9 752 договори.

Із цієї кількості для осіб з інвалідністю укладено 1 420 договорів, в тому числі 294 для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку; для учасників антитерористичної операції - 1 226 договорів; для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, - 6 858 договорів; для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного із батьків - 248 договорів.

“Тобто на 30.07.2018 профінансовані видатки, передбачені розподілами за усіма вищезазначеними програмами,  в обсязі 100% від планових призначень”, - наголошується в повідомленні.

При цьому в Мінсоцполітики нагадали, що з 2017 року змінено систему закупівлі послуг санаторно-курортного лікування на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристороннього договору (людина - управління - санаторій). 

Вказаний механізм дозволив надати право особам деяких пільгових категорій вільно обирати санаторно-курортний заклад, зазначають у прес-службі.

Читайте також: Геращенко заперечує відпочинок дітей "мажорів" з Краматорська у Хорватії

Зокрема, наголошується, що сьогодні людина самостійно обирає санаторно-курортний заклад для проходження санаторно-курортного лікування відповідно до рекомендацій, вказаних в довідці медичного закладу за формою 070/о, та звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, яке перевіряє заклад на відповідність встановлених порядками вимог, затверджених Кабінетом Міністрів України. 

Далі, як зазначається, управління соцзахисту укладає тристоронній договір, який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-