Вступникам пояснили, як не вилетіти зі списку бюджетників

Вступникам пояснили, як не вилетіти зі списку бюджетників

8564
Укрінформ
У середу, 1 серпня, вступники на бакалаврат, а також на магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування на базі повної середньої загальної освіти отримають рекомендації на бюджет.

Розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з'явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів. З їх переліком, а також іншими умовами, можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до приймальних комісій», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

Читайте також: "Заочка" на контракті: Міносвіти назвало дедлайн реєстрації е-кабінетів

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсні на контракт.

Після зарахування на бюджет - 7 серпня - відбуватиметься надання рекомендації до зарахування на контракт. У разі її отримання статус електронної заяви вступника змінюється з «Допущено до конкурсу» або «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)» на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)».

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Воно повинно пройти до 18 серпня.

Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. Перевестися мають право також вступники, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-