"Заочка" на контракті: Міносвіти назвало дедлайн реєстрації е-кабінетів

Укрінформ
Вступники на освітній рівень "бакалавр" на заочну форму на контрактній основі можуть реєструвати електронні кабінети до 31 серпня.

Відповідне роз'яснення Міністерство освіти та науки надіслало всім керівникам закладів вищої освіти, повідомляє прес-служба МОН.

"Для вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на заочну форму навчання на контракт реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 18-ї години 31 серпня. Йдеться про тих, хто вступає на перший курс після школи, тобто на базі повної загальної середньої освіти", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через зареєстровані кабінети вступники зможуть подавати заяви до вишів у ті терміни, що визначені їх Правилами прийому, однак не пізніше 30 листопада 2018 року.

Читайте також: У Міносвіти розповіли, які професії популярні на ринку праці

Якщо ж вступник не встигне зареєструвати електронний кабінет до 31 серпня, то після цього він зможе подати заяву та документи до університету в паперовій формі.

Також у МОН нагадали, що триває вступ через освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна". Вони працюватимуть до 28 вересня. Звернувшись до центрів, жителі окупованих територій Криму та Донбасу можуть вступити до українських вишів без паспорта, атестата та ЗНО.

Також відбувається прийом заяв на молодшого спеціаліста на базі 11 класів. Для таких вступників можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

У тих закладах, які передбачили відповідну можливість, продовжується вступ на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-