Мін'юст розкаже українцям про зміни з оформленням субсидій

Мін'юст розкаже українцям про зміни з оформленням субсидій

4782
Укрінформ
Міністерство юстиції України в межах реалізації проекту "Я маю право!" розпочало інформаційну кампанію щодо порядку оформлення громадянами субсидій.

Про це заявила заступник міністра юстиції Іванна Смачило, інформує прес-служба відомства.

"Ми хочемо, аби люди знали свої права, користувалися ними і орієнтувалися, що треба робити, коли їх порушують. Зміни в порядку оформлення субсидій відбуваються щороку, тому в межах реалізації проекту "Я маю право!" ми намагаємося поінформувати якнайбільше людей щодо цих нововведень та пояснити, хто має право на субсидію, на яких умовах її призначають і коли можуть припинити. Саме на це спрямована нова інформаційна кампанія Мін'юсту", - сказала Смачило.

Як зазначають у Мін'юсті, мета кампанії - інформування громадян про зміни, що торкнулися правил призначення субсидії.

Зокрема, відтепер рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання заяви, а субсидія призначається в єдиному порядку - починаючи з місяця звернення до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону.

У буклеті можна дізнатися про те, хто може оформити субсидію, куди потрібно звертатися для оформлення субсидії та в яких випадках надання субсидій можуть припинити, інформують у відомстві.

Читайте також: В Україні спростили отримання соцдопомоги не за місцем реєстрації

Підготовлені Мін'юстом оновлені інформаційні матеріали уже направлені на Головні територіальні управління юстиції та систему безоплатної правової допомоги.

Завантажити оновлений буклет та інші інформаційні матеріали Мін'юсту можна за посиланням.

Як відомо, з 1 травня 2018 року змінився порядок призначення субсидій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-