Укрпошта продовжила термін виплати пенсій до 28 липня

Укрпошта продовжила термін виплати пенсій до 28 липня

Укрінформ
В "Укрпошті" і Міністерстві соціальної політики сподіваються розібратися з проблемою щодо затримок у виплаті пенсій вже в найближчі дні.

Як повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" директор фінансового департаменту "Укрпошти" Артур Муравицький, "Укрпошта" продовжила термін виплати пенсій до 28 липня.

"За інформацією Пенсійного фонду, вони обіцяють здійснити у цьому місяці повне фінансування. Ми продовжили термін виплати до 28 липня, і ми докладемо максимальних зусиль, щоб громадяни отримали пенсії вчасно", - наголосив він.

За словами Муравицького, затримки з фінансування виникли у другій половині липня.

"Пенсійний фонд перераховує кошти компанії "Укрпошта", які "Укрпошта" потім доставляє у вигляді пенсій нашим пенсіонерам. Це фінансування здійснюється з 4 по 25 число. Відповідно у другій половині цього місяця почали відбуватися певні затримки з фінансуванням Пенсійним фондом цих виплат. "Укрпошта", відповідно, не має цих коштів для виплати пенсіонерам", - розповів він.

Читайте також: Пенсійний фонд пояснив, чому виплати йдуть із затримкою

Директор фінансового департаменту компанії обіцяє, що як тільки фінансування надійде – пенсії будуть виплачені.

"Як тільки ці кошти надходять від Пенсійного фонду, ми одразу здійснюємо виплати пенсій… Ми сподіваємося, що до 28 липня, якщо буде здійснено відповідне фінансування, "Укрпошта" виконає свої обов'язки щодо доставки пенсій", - підсумував він.

В той же час заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір наголосив, що вчора до "Укрпошти" поступила значна сума на пенсійні виплати, а фінансування завершиться у найближчі дні.

"І сьогодні будуть (виплати, – ред.), тому що вчора профінансована "Укрпошта", надана досить велика сума. Виплата продовжується. Завершення ми очікуємо за кілька днів", - сказав він.

За його словами, зсув графіка виплат пенсій обумовлений касовими розривами надходжень єдиного соціального внеску (ЄСВ).

"Це пов'язано з касовими розривами, ЄСВ протягом місяця надходить нерівномірно і більші надходження йдуть наприкінці місяця. Саме тому таке відбувається. Проблеми у ці дні є завжди", - відзначив Шамбір.

Також він прогнозує, що в наступному місяці не буде таких великих проблем з виплатами.

"Проводяться роботи, щоб у серпні ми виплатили рівномірно, без будь-яких зривів. Ризик є, але всі розрахунки, які показують по надходженню, що у серпні буде більша сума з держбюджету, відповідно це дає перспективи розраховувати на своєчасну виплату", - підсумував заступник міністра соціальної політики.

Читайте також: Мінфін заявляє, що пенсії профінансували на 100%

Як повідомляв Укрінформ, з 21 липня у Києві та деяких інших містах спостерігається затримка з виплатою пенсій.

У Пенсійному фонді пояснили, що зміщення строків виплати пенсій у липні зумовлене розривами надходження єдиного соціального внеску, та запевнили, що в поточному місяці всі пенсії будуть повністю забезпечені фінансовим ресурсом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 25 липня призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників ПФУ в регіонах щодо ситуації з затримкою виплати пенсій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-