Мінфін заявляє, що пенсії профінансували на 100%

Мінфін заявляє, що пенсії профінансували на 100%

1713
Укрінформ
Міністерство фінансів повідомило, що видатки державного бюджету, які спрямовуються Пенсійному фонду на виплату пенсій, профінансовані стовідсотково.

Про це Мінфін поінформував на своїй сторінці у Facebook.

"Міністерство фінансів інформує про те, що видатки державного бюджету, які спрямовуються Пенсійному фонду на виплату пенсій, профінансовані стовідсотково. Відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету, видатки на виплату пенсій за січень-липень 2018 року затверджені у сумі 83,4 млрд грн", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що станом на 25 липня зазначені видатки державного бюджету профінансовані стовідсотково. 

Читайте також: Гройсман призначив службове розслідування в Пенсійному фонді

За інформацією Мінфіну, 12 липня 2018 року був перерахований Пенсійному фонду останній платіж на суму 2,5 млрд грн.

Окрім того, відповідно до Бюджетного кодексу, Пенсійному фонду на покриття тимчасових касових розривів надаються позики з єдиного казначейського рахунка на виплату пенсій. Так, 23 липня 2018 року з єдиного казначейського рахунка Пенсійному фонду на виплату пенсій було надано позичку у сумі 1,5 млрд грн, зазначили у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, з 21 липня у Києві та деяких інших містах спостерігається затримка з виплатою пенсій.

У Пенсійному фонді пояснили, що зміщення строків виплати пенсій у липні зумовлене розривами надходження єдиного соціального внеску, та запевнили, що в поточному місяці всі пенсії будуть повністю забезпечені фінансовим ресурсом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 25 липня призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників ПФУ в регіонах щодо ситуації з затримкою виплати пенсій. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-