В Україні завтра відбудеться ЗНО з англійської мови

В Україні завтра відбудеться ЗНО з англійської мови

Укрінформ
Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться у п'ятницю, 1 червня.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Як зазначається, допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50, а ЗНО розпочнеться об 11:00.

В УЦОЯО нагадують, що вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті, запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО. 

У разі неможливості пред'явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено в Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО допущено не буде, наголошується в повідомленні.

УЦОЯО радить учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови, зазначену в запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці.

Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також в УЦОЯО рекомендують абітурієнтам взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Читайте також: Десять років ЗНО: українці назвали переваги і недоліки тестування

"Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування", - зазначають в УЦОЯО.

Повідомляється, що на виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань роботи - 59, максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, - 72.

Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин: "Розуміння мови на слух (аудіювання)", "Читання", "Використання мови" та "Письмо".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-