Пелюшки та підгузки: породіллям із вересня роздаватимуть

Пелюшки та підгузки: породіллям із вересня роздаватимуть "пакунки малюка"

Укрінформ
"Пакунок малюка" з усім необхідним для перших місяців життя роздаватимуть в українських пологових будинках з 1 вересня 2018 року.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ініціативу "пакунок малюка" ми запроваджуємо з 1 вересня 2018 року", - сказав Гройсман.

Як пояснила заступник міністра соціальної політики Олександа Чуркіна, ця ініціатива буде запроваджена у рамках затвердженої на засіданні уряду 30 травня державної програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини.

Читайте також: Гройсман привів на засідання уряду дітей

"Пакунок малюка має містити всі першочергові необхідні речі для новонародженої дитини протягом перших місяців її життя. Цей комплект речей буде додаватись додатково до існуючих грошових виплат при народжені дитини... Ухвалюючи таке рішення ми не лише матеріально підтримуємо наші сім'ї і родини, а і стимулюємо розвиток відповідального батьківства", - сказала Чуркіна.

За її словами, "пакунок малюка" буде надаватися у пологових будинках після пологів.

"Це речі, які потребуватиме дитина після народження, це речі, які дитина може одягнути протягом перших місяців життя, шапочки, пелюшки, підгузки, олійки, присипки. Там є іграшки і спеціальний матрац для дитини, два види ковдр (тепла і на літній період)", - сказала Чуркіна. 

За її словами, орієнтовна вартість такого пакунку - 5 тисяч гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-