Завтра відбудеться ЗНО з української мови та літератури

Завтра відбудеться ЗНО з української мови та літератури

1726
Ukrinform
У четвер, 24 травня, відбудеться зовнішнє незалежне тестувнаня з української мови та літератури.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00", - йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО нагадали, що допуск учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригінала сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі відсутності цих документів, або надання їх копій абітурєнта не допустять до пункту проведення ЗНО, наголосили у центрі.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи - 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, - 104.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. При собі рекомендовано мати дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин. Перша частина «Українська мова» містить 33 завдання різних форм; відповіді на них потрібно позначити у бланку А.

Друга частина «Українська література» містить 24 завдання різних форм; відповіді на них позначаються також у бланку А.

Читайте також: Правильні відповіді на ЗНО з математики виклали у відкритий доступ

І нарешті, третя частина «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь записується в бланку відповідей Б.

Учасникам тестування радять заздалегідь дізнатися про адресу проведення ЗНО. Вона зазначена на запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Загалом на тестування з української мови та літератури зареєструвалася 333 171 особа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-