В Україні стартував тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні стартував тиждень безпеки дорожнього руху

2835
Ukrinform
З 21 по 27 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху 2018.

Про це повідомляється на сайті Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров'я України".

У рамках Тижня безпеки на автомобільних дорогах загального користування державного значення буде проведено перевірку автомобільних доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху; відновлення дорожніх знаків (інформаційних пано), зокрема, на ділянках наземних пішохідних переходів, розмітки, існуючого зовнішнього освітлення на дорогах; забезпечення видимості дорожніх знаків на автомобільних дорогах загального користування відповідно до встановлених норм.

Читайте також: Під Трускавцем збудують дорогу в обхід карстового провалля

Серед іншого, запланована загальнонаціональна акція "Здай кров - врятуй життя". Метою заходу є збір крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Як повідомляв Укрінформ,у квітні Кабінет міністрів України затвердив державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року. Згідно з програмою, буде вдосконалено державне управління в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, підвищено безпеку доріг і дорожньої інфраструктури. Фінансування програми передбачене за рахунок бюджетних коштів: у 2018 році - 2,64 млрд грн, у 2019 - 2,55 млрд грн, в 2020 - 34,9 млрд грн.

В Украине стартовала неделя безопасности дорожного движения

С 21 по 27 мая в Украине проходит Неделя безопасности дорожного движения 2018.

Об этом сообщается на сайте Государственного предприятия "Украинский научно-исследовательский институт медицины транспорта Министерства здравоохранения Украины"(http://medtransvp.com.ua/zagalnij-plan-zaxodiv-z-provedennya-tizhnya-bezpeki-dorozhnogo-ruxu-z-21po-27-travnya-2018-roku/).

В рамках Недели безопасности на автомобильных дорогах общего пользования государственного значения будет проведена проверка автомобильных дорог в пределах учебных заведений, школ, детских садов на их соответствие схемам организации дорожного движения; восстановление дорожных знаков(информационных панно), в том числе, на участках наземных пешеходных переходов, разметки, существующего наружного освещения на дорогах; обеспечение видимости дорожных знаков на автомобильных дорогах общего пользования в соответствии с установленными нормами.

Среди прочего, запланирована общенациональная акция "Сдай кровь - спаси жизнь". Целью мероприятия является сбор крови для использования в лечении пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях.

Как сообщал Укринформ, в апреле Кабинет Министров Украины утвердил государственную программу повышения уровня безопасности дорожного движения до 2020 года. Согласно программе, будет усовершенствовано государственное управление в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, повышена безопасность дорог и дорожной инфраструктуры. Финансирование программы предусмотрено за счет бюджетных средств: в 2018 году - 2,64 млрд грн, в 2019 - 2,55 млрд грн, в 2020 - 34,9 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-