Захист Насірова вимагає, аби обвинувальний акт читали "з усіма тире"

Захист Насірова вимагає, аби обвинувальний акт читали "з усіма тире"

822
Ukrinform
Шевченківський райсуд Києва продовжить розгляд справи щодо екс-глави Державної фіскальної служби Романа Насірова 30 травня.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

"Сьогодні, 21 травня 2018 року, в Шевченківському райсуді Києва відбулося судове засідання по суті з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-голови ДФС України, а також керівника Департаменту ДФС України.  Наступне судове засідання призначено на 9:00 30 травня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд 21 травня відмовив захисту у відводі прокурора САП Андрія Перова.

"В час, який залишився в судовому засіданні, прокурор продовжив зачитувати обвинувальний акт. Відзначаємо, що сторона захисту висунула вимогу читати з вказанням тире, дробів, вихідних номерів. На сьогодні зачитано 245 сторінок обвинувального акту", - йдеться у повідомленні.

У САП уточнили, що зачитування повного тексту обвинувального акту, який складається з 774 сторінок, прокурори САП на вимогу захисту Насірова розпочали ще 7 грудня 2017 року.

19 січня цього року прокурор САП Андрій Перов повідомив, що скорочена версія складалася з 70 сторінок, і вона була б зачитана за 1-2 засідання.

Як відомо, екс-очільника ДФС звинувачують у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364)  та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК). Насіров обвинувачується в тому, що в період 2015-2016 рр. він дозволив компаніям депутата-втікача Онищенка не сплачувати державі рентну плату за користування надрами. Ці дії Насірова завдали державі збитків на суму понад 2 млрд гривень.

Читайте також: Суд відмовив Насірову у відводі прокурора САП

У березні 2017 року Кабінет міністрів відсторонив Насірова від виконання обов'язків до закінчення розслідування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і Національного антикорупційного бюро.

31 січня 2018 року Насіров був звільнений з посади голови Державної фіскальної служби.

Він подав позов до суду, щоб поновитися на посаді.

16 травня суд продовжив обов’язки, покладені на Насірова, повернув йому внутрішній паспорт і скасував арешт годинників дружини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-