МОЗ виклав у відкритий доступ близько тисячі медичних протоколів

МОЗ виклав у відкритий доступ близько тисячі медичних протоколів

Укрінформ
Міністертво охорони здоров'я запустило онлайн-платформу з протоколами на засадах доказової медицини.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Близько тисячі клінічних протоколів на засадах доказової медицини англійською мовою відтепер доступні в онлайн-режимі для зареєстрованих користувачів на ресурсі guidelines.moz.gov.ua", - йдеться у повідомленні

Зазначається, що зараз МОЗ проводить роботу по перекладу доказових клінічних протоколів. У першу чергу будуть перекладені протоколи з найбільш актуальних захворювань і станів, що зустрічаються на первинній ланці.

Надання доступу медичним працівникам до клінічних протоколів на засадах доказової медицини стало можливим завдяки співпраці Міністерства охорони здоров'я України з компанією фінського медично-наукового товариства Duodecim Medical Publications Ltd, яка спеціалізується на комплексних рішеннях в сфері доказової медицини.

Читайте також: У Супрун розповіли, що саме допоможе подолати корупцію в охороні здоров'я

Клінічні протоколи на засадах доказової медицини - це перш за все чіткий алгоритм дій для практикуючих лікарів. Впровадження міжнародних протоколів сприяє узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на усіх рівнях, а також гарантує, що кожен пацієнт отримає високий рівень надання медичної допомоги.

Як повідомлялося, 28 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-