Іспит на права: водіння планують писати на відео

Іспит на права: водіння планують писати на відео

Укрінформ
У Міністерстві внутрішніх справ планують запровадити відеофіксацію складання практичного іспиту для отримання водійських прав.

Про це повідомив під час засідання круглого столу начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, повідомляє Укрінформ.

"Ми активно працюємо над тим, щоб запровадити обов'язкову відеофіксацію всього процесу складання практичного іспиту", - сказав посадовець.

На його думку, завдяки цьому нововведенню вдасться уникнути зловживання службовим становищем з боку інструкторів.

Крім того, у відомстві пропонують внести зміни до законодавства, аби відокремити теоретичні і практичні іспити на отримання водійських прав.

"На сьогодні складання іспитів нагадує дитячий табір, коли 20-30 випускників автошколи за руку приходять з викладачем. Зрозуміло, що в таких випадках значно більше можливостей для зловживань і певних домовленостей. Коли це все буде окремо, а кожна людина самостійно записуватиметься на іспит і у невідомий для неї час складатиме його, то цей клубок корупції ми зможемо розірвати", - вважає Криклій.

Читайте також: Хрещатик перекривають до кінця травня

За його словами, наразі корупція при отриманні водійських прав починається в автошколі. "Це називається корупційним трикутником. У цьому беруть участь автошкола, представники сервісних центрів і зацікавлена людина", - зазначає посадовець.

Він розповів, що серед досягнень міністерства у подоланні корупції під час отримання водійських прав є впровадження єдиного дизайну посвідчень водія та розробка єдиних запитань для теоретичних іспитів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-