Полторак розповів, як контролюватимуть будівництво гуртожитків для контрактників

Полторак розповів, як контролюватимуть будівництво гуртожитків для контрактників

Укрінформ
Міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення створити дві мобільні групи для здійснення перевірки ходу проведення торгів та попереднього укладання угод щодо будівництва гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом.

Про це очільник МОУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні прийняв рішення створити дві мобільні групи для здійснення перевірки ходу проведення торгів та попереднього укладання угод. До складу мобільних груп увійдуть досвідчені спеціалісти юридичних підрозділів, підрозділів ВСП, Аудиту та Головної інспекції Міністерства оборони України, які перевірятимуть якість проведення тендерних процедур”, - йдеться у повідомленні.

За підсумками роботи мобільних груп будуть прийняті відповідні правові рішення. У разі виявлення порушень з боку осіб, відповідальних за проведення торгів, вони будуть притягнуті до відповідальності, пообіцяв Полторак.

Він нагадав, що наразі Міністерством оборони проводиться інтенсивна робота щодо здійснення процедури закупівель послуг (робіт) по будівництву гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом.

Читайте також: Полторак наказав Наєву зробити "роботу над помилками" АТО

“Станом на травень 2018 року розпочато процедури закупівель щодо будівництва 178 об’єктів будівництва, вже пройшли торги по 160 об’єктам, укладені 37 угод для подальшого виконання будівельних робіт”, - поінформував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-