Регіони отримають лікарські засоби проти дифтерії, правцю, сказу та укусів змій

Регіони отримають лікарські засоби проти дифтерії, правцю, сказу та укусів змій

Укрінформ
МОЗ затвердив розподіл 130 тисяч доз імуноглобулінів та антитоксинів, які Україна отримала від Посольства Індії. Усі лікарські засоби мають сертифікат якості GMP.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 79899  доз правцевого антитоксину, 900 доз дифтерійного антитоксину, 14 450 доз антирабічного імуноглобуліну та 1500 доз антитоксину проти зміїної отрути розподілені у регіони згідно з потребами", - йдеться у повідомленні.

У МОЗ уточнили, що доставку на місця мають здійснити регіони, оскільки йдеться про гуманітарний вантаж.

З 2014 року в Україні немає сироваток та імуноглобулінів через відсутність реєстрації цих препаратів. Така ситуація склалася через те, що виробники не були зацікавлені у тому, щоб заходити на український ринок, а Міністерство охорони здоров’я, відповідно до закону, не може бути ініціатором реєстрації. 

Читайте також: У МОЗ розповіли про “гойдалки” кору в регіонах

Цього року Україна вперше закупить специфічні сироватки. На початку року було прийнято рішення про включення відповідних препаратів до номенклатур закупівель, а наказ №629 від 6 квітня затверджує перелік необхідних лікарських засобів. До закупівель включено 11 номенклатур, зокрема сироватки та імуноглобуліни проти дифтерії, сказу, правцю та ботулізму, препарати для лікування малярії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-