Масові заходи на 9 травня: підрозділи МВС вже у посиленому режимі

Масові заходи на 9 травня: підрозділи МВС вже у посиленому режимі

1207
Ukrinform
Підрозділи Міністерства внутрішніх справ вже переведені у посилений режим несення служби.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час селекторної наради з керівниками органів системи внутрішніх справ, повідомляє прес-служба відомства.

"Заплановано проведення майже 1,5 тисячі масових заходів, участь у яких візьмуть понад 355 тисяч осіб. У посилений режим несення служби переведені понад 27 тисяч правоохоронців, серед них понад 17 тисяч поліцейських, близько 3,5 тисяч військовослужбовців Нацгвардії, 7 тисяч рятувальників. На бойовому чергуванні також знаходиться дві тисячі одиниць техніки. Працюватимуть антиконфлікті групи, кінологи та вибухотехніки", - підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Він наголосив, що правоохоронці повністю врахували досвід попередніх років.

"Минулого року керівництво у Дніпрі втратило контроль над ситуацією. Особисто керівники повинні брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення відповідно до ситуації", - додав Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що наймасовіші заходи очікуються у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Львові.

"Ми перевели особовий склад на посилений варіант несення служби на ці дні. Щодо заходів, які розпочалися сьогодні вранці у більшості регіонів, то обстановка контрольована, проведені профілактично-попереджувальні заходи з радикально настроєними угрупуваннями та політичними силами", - додав він.

Читайте також: СБУ запобігла провокації російських спецслужб до 9 травня

"Я сподіваюся на професіоналізм та вміння керувати ситуацією на місцях та ефективну роботу ситуаційних центрів", - звернувся перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий до керівників підрозділів цих областей.

Він також додав, що у Харкові, Одесі та Львові посилено контроль за кордоном. Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич буде координувати дії правоохоронців у Дніпрі.

Як повідомляв Укрінформ, 9 травня по державі заплановано проведення близько 1,5 тисячі заходів, в яких, згідно з поданими заявками, візьмуть участь близько 390 тисяч громадян. За порядком по всій державі стежитимуть понад 20,5 тисяч поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>