Переоформлення субсидій: кому потрібно повторно здати документи

Переоформлення субсидій: кому потрібно повторно здати документи

23020
Ukrinform
У зв'язку з введенням нових правил програми житлових субсидій близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

"У зв'язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно - заяву і декларацію - потрібно буде подати: орендарям житла;  внутрішньо переміщеним особам;  тим сім'ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб; тим сім'ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати; тим сім'ям, в який відбулися зміни у складі сім'ї протягом останнього року; тим сім'ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го", -  йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів, як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

У Мінсоцполітики нагадують, що з 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є соціально справедливою та більш адресною.

Читайте також: Переселенці зможуть оформити субсидію без договору оренди житла

"Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії - її отримали. При цьому вводяться такі механізми, при яких багаті люди більше не зможуть паразитувати за кошт всіх платників податків", -  наголошують у прес-службі відомства.

Повідомляється, якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні й окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер  це відбуватиметься двічі на рік - у травні і жовтні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>