В Україні понад тисячу бійців забезпечені протезуванням - Розенко

В Україні понад тисячу бійців забезпечені протезуванням - Розенко

Укрінформ
Понад тисячу українських учасників АТО забезпечені протезуванням та технічними або іншими засобами реабілітації.

Про це заявив віце-прем'єр міністр України Павло Розенко під час конференції "VETS: Світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя" у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогоднішній день ми вже можемо сказати, що понад тисячу бійців отримали високоякісну допомогу в напрямку протезування, забезпечення протезуванням або технічними та іншими засобами реабілітації", - заявив Розенко.

Він наголосив, що "на сьогоднішній день 100% ми гарантуємо надання протезування в Україні". 

Читайте також: Геращенко назвала завдання Міністерства у справах ветеранів

Окрім того, Розенко зауважив на зростанні розміру соціальної допомоги родинам загиблим учасникам АТО, та особам, котрі отримали інвалідність. 

"Сьогодні розмір соціальної допомоги зріс більш ніж у два рази. На сьогодні він складає понад 1 млн 300 тис. грн на кожного загиблого, але ми встановили відповідні статуси, виплати в тому числі й людям, які отримали інвалідність. І ці розміри допомоги ми ввели у 2014-2015 році. І зараз проіндексували і нині розміри допомоги по першій групі інвалідності складають понад 700 тис грн, по другій групі - практично 530 тис. грн, а по третій - 440 тис. грн", - повідомив Розенко.

За його словами, нині в Україні налічується 340 тисяч ветеранів АТО. Розенко підкреслив, що ця кількість у подальшому буде зростати, оскільки "війна продовжується".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-