Президент закликав прискорити перехід українського ТБ на "цифру"

Президент закликав прискорити перехід українського ТБ на "цифру"

1299
Ukrinform
Президент Петро Порошенко закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

Про це він заявив на нараді з питань протидії інформаційній агресії Російської Федерації, повідомляє прес-служба глави держави.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - сказав Порошенко.

За його словами, для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для переходу до якісного цифрового мовлення українських мовників, в тому числі і вздовж кордону, обов’язково треба приймати відповідні рішення щодо переходу на цифрове мовлення.

«Прохання, щоб ми доопрацювали терміново разом з урядом і за безпосередньою участю Міністерства інформаційної політики систему переходу на «цифру» і не прикривали бездіяльність постійним продовженням дії сигналу. Є достатньо часу, є державна політика, є ефективне використання частот, яке ми побачили, в тому числі через застосування і перехід України до частот четвертого покоління. Ми дуже дорогу ціну платимо, в тому числі і за скорочення військових частот, тому треба, щоб весь частотний ресурс України використовувався максимально ефективно», - зазначив Порошенко.

Читайте також: Порошенко розказав про "щеплення" від російської пропаганди у зоні АТО

Президент також доручив СБУ відслідкувати місця найбільшого проникнення на українську територію медійного телевізійного сигналу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>