До 1 травня всі військові пенсіонери отримають перераховані пенсії - Розенко

До 1 травня всі військові пенсіонери отримають перераховані пенсії - Розенко

Укрінформ
Перерахунок підвищених пенсій військовим пенсіонерам завершиться до першого травня.

Про це заявив у вівторок віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Пенсійний фонд здійснює перерахунок пенсій військовослужбовцям, яким було осучаснено і підвищено пенсії за рішенням уряду. Ця робота має бути завершена до першого травня, і до першого травня всі військові пенсіонери отримають усі свої перераховані виплати», - сказав Розенко.

Він додав, що станом на сьогоднішній день 480 тисяч військових пенсіонерів уже отримали підвищені пенсії або їм вже було їх перераховано.

За словами віце-прем'єра, всього в Україні 544 тисячі військових пенсіонерів, тобто перерахунок здійснено вже 90% військових пенсіонерів.

«До першого травня цей процес завершиться», - зазначив віце-прем'єр.

Читайте також: Рева: Підстави для підвищення мінімалки є вже сьогодні

Як повідомлялося, наприкінці 2017 року уряд напрацював рамковий проект закону щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам і передав його до подальшого опрацювання в Раду національної безпеки та оборони. Обговорення документа потребує часу, і саме тому в лютому уряд схвалив рішення, яке дозволило розпочати процес підвищення військових пенсій. Рішення є тимчасовим і діятиме до моменту ухвалення закону, який закріпить не тільки системне підвищення пенсій військовим, а й окреслить систему пенсійного забезпечення для військових, які сьогодні проходять службу в силових органах.

Таким чином, Пенсійний фонд із другої половини березня розпочав виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Пенсії підвищуватимуться поетапно. На першому етапі, починаючи з 1 січня 2018 року, пенсії для військовослужбовців підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть у середньому ще на 750 грн. І з 1 січня 2020 року - ще в середньому на 750 грн. Таким чином, за два роки військові пенсії зростуть приблизно вдвічі. На сьогодні середня пенсія військових становить 2898,41 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-