Рева: Підстави для підвищення мінімалки є вже сьогодні

Рева: Підстави для підвищення мінімалки є вже сьогодні

Укрінформ
Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що підстави та резерви для підвищення мінімальної заробітної плати в Україні є вже сьогодні.

Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вважаю, що резерви для підвищення мінімальної заробітної плати і підстави є вже сьогодні. Я вважаю, що це буде політичне рішення. Якщо воно буде прийняте, воно буде ухвалене Кабінетом Міністрів, втілене у відповідний законопроект змін до державного бюджету і подане у Верховну Раду. Коли таке рішення буде ухвалене? Я так розумію, за результатами аналізу економічної ситуації Кабінетом Міністрів України для того, щоб розглядати у Верховній Раді», - зазначив Рева.

Читайте також: Гройсман розповів, як далі підвищуватимуть пенсії

Відповідаючи на запитання, коли можливе підвищення мінімальної заробітної плати до 4100 грн, як було анонсовано раніше, Рева зауважив, що «у прикінцевих положеннях бюджету пункті 19 записано, що за наслідками, за результатам економічного розвитку першого кварталу 2018 року буде розглянута можливість щодо перегляду розміру мінімальної заробітної плати в Україні».

«Поки що таких результатів за наслідками першого кварталу немає, тому що дані офіційної статистики будуть трішки пізніше. Коли ми їх отримаємо в повному обсязі, тоді це буде розглянуто і буде прийняте відповідне рішення», - зазначив міністр соціальної політики.

Читайте також: Прем'єр: За півтора роки зарплати вчителям підняли на 75 %

Як повідомляв Укрінформ, раніше Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що перегляд розміру мінімальної заробітної плати до 4100 гривень неможливий у першому кварталі 2017 року, а далі залежатиме від показників росту економіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-