Перші права у водіїв-порушників відбиратимуть назавжди

Перші права у водіїв-порушників відбиратимуть назавжди

Укрінформ
Кабінет міністрів вніс зміни до порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення.

Відповідна постанова КМУ оприлюднена на Урядовому порталі.

Документом передбачено, що повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється.

Порядок приведено у відповідність до нещодавно прийнятих змін до положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Читайте також: Аваков пропонує перші водійські права видавати на два роки

Як повідомляв Укрінформ, в Україні діє новий порядок видачі посвідчення водія. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року №885 «Про внесення змін до положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами».

Тепер перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видається на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-