Торік реальна зарплата українців зросла на 19,1% - Мінсоцполітики

Торік реальна зарплата українців зросла на 19,1% - Мінсоцполітики

Укрінформ
Протягом минулого року реальна заробітна плата українців зросла на 19,1%.

Про це сказала перший заступник міністра соціальної політики Ольга Крентовська на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради, повідомляє кореспондент Укрінформ.

"Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за 2016-2017 роки зросла майже на 70%. Реальна заробітна плата після падіння у 2014-2014 роках за 2016 рік зросла на 9%, за 2017- на 19,1%. Серед працюючих рівень абсолютної бідності зменшився на 18,5 відсоткових пунктів", - зазначила Крентовська.

За її словами, "саме таке покращення ситуації дає змогу закладати основу для майбутніх реформ у сфері праці".

Водночас вона зауважила, що рівень використання трудового потенціалу суспільства залишається низьким, про що свідчать показники національного доходу на душу населення.

Читайте також: Пенсіонерів застерігають від шахраїв, які “дзвонять із міністерства”

"У попередні роки ми мали негативну тенденцію зменшення чисельності спеціалістів та кваліфікованих робітників. Зростала зайнятість серед представників найпростіших професій та представників у сфері обслуговування та торгівлі. Тому зберігається значна частка малоефективних робочих місць з низьким рівнем оплати праці", - зазначила перший заступник міністра соцполітики.

Окрім того, наголосила Крентовська, незахищеними лишаються соціально-трудові права мільйонів людей, зайнятість яких незадекларована.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-