Українцям перед поїздкою до Бразилії радять зробити щеплення від лихоманки

Українцям перед поїздкою до Бразилії радять зробити щеплення від лихоманки

Укрінформ
Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які планують подорож до Бразилії або там перебувають, зробити щеплення проти жовтої лихоманки у зв'язку із спалахом епідемії у кількох штатах країни.

Відповідну рекомендацію оприлюднила Консульська служба МЗС.

"У зв'язку зі спалахом епідемії жовтої лихоманки у Бразилії, зокрема у штатах Ріо-де-Жанейро, Сан-Пауло, Мінас Жераїс, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які подорожують до Бразилії (до штатів Ріо-де-Жанейро, Сан Пауло, Мінас Жераїс, Амапа, Мато Гроссо, Пара), завчасно здійснювати превентивні заходи з метою мінімізації можливих ризиків зараження", - йдеться у повідомленні.

У Консульській службі зазначили, що станом на 2 квітня відсутня вимога щодо обов'язкового щеплення проти жовтої лихоманки для туристів при в'їзді до Бразилії (крім туристів, які подорожують з Анголи та Демократичної Республіки Конго), проте Всесвітня організація охорони здоров'я проводить активну роботу з інформування туристів щодо необхідності щеплення проти вірусу жовтої лихоманки.

Громадяни України, які вже перебувають у Федеративній Республіці Бразилія, можуть зробити щеплення в медичних пунктах на території країни.

У разі виявлення захворювання громадянам України рекомендується негайно звернутися до медичних установ для отриманням допомоги.

Читайте також: Екс-президента Бразилії вимагають посадити за корупцію

В екстрених випадках слід невідкладно звертатися до Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія за номером телефону: (00 5561) 3365 1457; (00 5561) 9 83052249, на адресу електронної пошти: emb_br@mfa.gov.ua, Консульства України у м. Сан-Паулу за номером телефону: (00 5511) 43719450, (00 5511) 974670087, на адресу електронної пошти: gc_brsp@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-