SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Нинішня СБУ вселяє страх у ворогів і впевненість в людей - Президент - 24.03.2018 11:48 — Новини Укрінформ
Нинішня СБУ вселяє страх у ворогів і впевненість в людей - Президент

Нинішня СБУ вселяє страх у ворогів і впевненість в людей - Президент

Фото, відео
1663
Ukrinform
Президент Петро Порошенко заявив, що за останні чотири роки Служба безпеки України стала тим органом, який вселяє страх у ворогів та почуття безпеки в українських громадян.

Про це Президент заявив, виступаючи на урочистостях з нагоди Дня СБУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Останні чотири роки найважливіші, найскладніші, найпереломніші. Мязи, які Служба безпеки наростила за ці роки, вселяє страх у ворогів і впевненість в українське суспільство», - наголосив Глава держави.

Порошенко підкреслив, що Служба безпеки України нарешті стала дієвим механізмом захисту безпеки держави та громадян.

Читайте також: Сьогодні СБУ "розсекретить" останні технічні здобутки

За його словами, на рахунку СБУ - сотні викритих інформаторів ворога, викритих бойовиків, десятки попереджених терористичних актів і диверсій.

День Служби безпеки України відмічається щорічно 25 березня - у день прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Службу безпеки України» (від 25 березня 1992 р.).

Порошенко та Гройсман привітали СБУ/ Фото: Мусієнко Владислав


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-