Нова підозра для Рубана: перемовнику загрожує довічне

Нова підозра для Рубана: перемовнику загрожує довічне

Укрінформ
Керівнику організації "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану 15 березня було повідомлено про нову підозру та зміну раніше повідомленої підозри.

Про це під час засідання Апеляційного суду Києва заявив прокурор, повідомляє  кореспондент Укрінформу. 

“15 березня 2018 року Рубану Володимиру Володимировичу додатково повідомлено про нову підозру та зміну раніше повідомленої підозри. Так, Рубан Володимир Володимирович наразі підозрюється у вчиненні злочинів, таких як: змова до вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу  України), готування до вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109) за попередньою змовою групою осіб, у готуванні до посягання  на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 ККУ), у готуванні до терористичного акту за попередньою змовою групи осіб (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 ККУ), сприяння терористичній організації “ДНР” (ч.1 ст. 258-3), а також незаконному  поводженню зі зброєю за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 ККУ”, - сказав  прокурор.

Він наголосив, що стороною обвинувачення отримано достатньо доказів, “які у своїх сукупності обгрунтовують підозру Рубану Володимиру Володимировичу  -  як у підозрі, яка була йому повідомлена 9 березня 2018 року, а також 15 березня 2018 року”.

“Докази, здобуті під час досудового розслідування, є достатніми. Частина цих доказів долучена до матеріалів клопотання, обгрунтовано підозру та ризики, передбачені статтею 177 КПК”, - зазначив прокурор.

Читайте також: Апеляційний суд залишив Рубана під вартою

Він підкреслив, що Рубан “підозрюється у вчиненні дуже тяжких та особливо тяжких злочинів, за які передбачене покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі”.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-