Турчинов привітав колектив Укрінформу зі сторічним ювілеем

Турчинов привітав колектив Укрінформу зі сторічним ювілеем

Укрінформ
Секретар РНБО України Олександр Турчинов привітав колектив Українського національного інформаційного агентства Укрінформ зі сторічним ювілеєм.

Про це йдеться у тесті привітання, оприлюдненого на сайті РНБО.

"Шановні друзі, щиро вітаю зі сторічним ювілеєм! Створений у 1918-му році, УКРІНФОРМ пройшов довгий шлях від Українського телеграфного агентства, з кількох журналістів, до потужного інформаційного ресурсу - частини Мультимедійної платформи іномовлення України.

Новини УКРІНФОРМУ - авторитетного і впливового джерела інформації, та фотоархів агентства сьогодні - правдива і неупереджена інформація про події, це літопис історії України", - зазначається в поздоровленні.

Секретар РНБО звернув увагу на те, що "сьогодні кореспонденти Укрінформу - на передовій інформаційної війни. Колектив агентства, як і вся патріотична журналістська спільнота, гідно протистоїть брехливій кремлівській пропаганді, захищаючи країну на інформаційному фронті, формує імідж нашої держави за кордоном. Правда - найкраща протидія інформаційній агресії!"

Читайте також: З архіву: Скоропадський - гетьман та заборона подвійного громадянства (1918)

Турчинов зазначив, що, на превеликий жаль, журналіст агентства Роман Сущенко "став жертвою цинічної провокації та політичних репресій Кремля. Україна докладає усіх зусиль, аби він разом з усіма українськими політв'язнями, які утримуються у російських в'язницях, якнайшвидше повернувся додому!"

"У часи, коли зміни відбуваються надзвичайно швидко, коли за 10 років може змінитись значно більше ніж за всі 100 років, ваш досвід та авторитет має велике значення. Бажаю вам не лише з гідністю залишатися в інформаційному мейнстрімі, а й випереджати та очолювати його", - звернувся до журналістів агентства Турчинов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-