НАЗК внесло припис керівникові Укрзалізниці

НАЗК внесло припис керівникові Укрзалізниці

2098
Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис в.о. голови правління публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» Євгену Кравцову. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

“Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог закону «Про запобігання корупції»  прийняло рішення про внесення припису в.о. голови правління публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», - йдеться в повідомленні.

В прес-службі зазначають, що згідно з нормами вказаного закону, керівник, засновники (учасники) юридичної особи забезпечують регулярну оцінку корупційних ризиків у її діяльності і здійснюють відповідні антикорупційні заходи. Подібне положення прописане в антикорупційній програмі ПАТ «Укрзалізниця», наголошують в НАЗК

Читайте також: Премії екс-дружині: до НАЗК кличуть заступника голови Держрибагенства

Проте, оцінка корупційних ризиків за час дії антикорупційної програми ПАТ «Укрзалізниця» не проводилася, підкреслили у відомстві. 

“До вказаного могло призвести, серед іншого, невведення окремої посади відповідно до вимог частини п’ятої статті 62 Закону особи, відповідальної за реалізацію антикорупційної програми (згідно із законом - Уповноважений),  та непризначення особи на цю посаду, яка б могла займатися виключно питаннями запобігання корупції в ПАТ «Укрзалізниця», - повідомили у прес-службі.

Встановлено, що таку посаду введено лише 29 грудня 2017 року після попереднього направлення Національним агентством запитів щодо надання інформації з приводу призначення і звільнення відповідальної особи. 

Вимога щодо вжиття заходів з метою призначення особи на посаду Уповноваженого також відображена у внесеному Національним агентством приписі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-