В Україні нарахували 95% нелегальних таксистів

В Україні нарахували 95% нелегальних таксистів

Укрінформ
Нелегальні перевезення на ринку таксі в Україні складають близько 95%.

Про це заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк під час публічного звіту в Укрінформі.

"У 2017 році проведено низку загальнодержавних заходів з виявлення на ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів. Мова йде про так званих нелегальних перевізників, яких виявляємо кожного дня, зокрема, нелегальних перевізників на ринку таксі. Я неодноразово вже говорив, і знову звертаюся до суспільства, бізнесу, що, на нашу думку, поза межами правового поля на ринку таксі працюють близько 95% перевізників", -  заявив Ноняк.

Він додав, що є низка законопроектів, які врегулюють цей ринок і дадуть змогу побачити, як ринок таксі легалізується, почнуть сплачуватися податки, а таксомоторні організації, диспетчерські центри будуть нести відповідальність.

Читайте також: Порушення, штрафи і номери маршрутів: у Кличка розповіли про тотальну перевірку

Ноняк наголосив, що нині контролювати роботу диспетчерських центрів неможливо. За його словами, вони реєструються як інформаційні агентства, котрі надають послуги інформаційного характеру, і  притягнути до відповідальності, згідно з чинним законодавством, їх неможливо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-