Клімкін занепокоєний, що українська молодь виїжджає за кордон - 20.02.2018 18:34 — Новини Укрінформ
Клімкін занепокоєний, що українська молодь виїжджає за кордон

Клімкін занепокоєний, що українська молодь виїжджає за кордон

8723
Ukrinform
Міністр закордонних справ Павло Клімкін занепокоєний масовим виїздом українців за кордон, а також тим, що багато нинішніх школярів не бачать свого майбутнього в Україні.

Про це він заявив на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Будь-яка найкраща річ - чи Угода про асоціацію, чи безвізовий режим - може слугувати нам у плюс, але несе в собі й ризик. Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки минулого року Україну залишили більше мільйона українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там вищі зарплати, - це взагалі розуміння майбутнього і якості життя", - сказав Клімкін.

Читайте також: МЗС: Україна не зможе повністю задовольнити претензії Угорщини щодо мовного питання

У цьому контексті він розповів, як декілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську, де у 24 польських класах майже немає поляків, а навчаються самі українці. За словами міністра, коли він запитував школярів про їхні мрії, вони відповідали, що батьки націлюють їх учитися в Польщі, а потім їхати далі.

"Якщо ми цього не переб'ємо, тоді сенс наших реформ б'є по нас самих", - застеріг глава МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>