ЮНІСЕФ закликає батьків вакцинувати дітей проти кору

ЮНІСЕФ закликає батьків вакцинувати дітей проти кору

547
Ukrinform
Рівень охоплення профілактичними щепленнями має становити 95% для ефективного захисту населення і дитячого зокрема.

ЮНІСЕФ закликає батьків переглянути свою позицію щодо вакцинації та імунізувати дітей від кору.

Про це на брифінгу щодо захворюваності на кір сказала заступник голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми хочемо підкреслити, що і батьки, і ті, хто займається доглядом за дітьми, мають зрозуміти важливість зусиль  з вакцинації проти цих захворювань. Тому ми закликаємо усіх батьків розглянути ситуацію з імунізацією своїх дітей. Ті, хто пропустив вакцинацію, мають негайно звернутися до відповідних медичних закладів, щоб імунізуватися безкоштовно. Таким чином ми маємо забезпечити повний цикл захисту дітей. І бажаний рівень для вакцинації становить не менше 95%. Такий рівень необхідний, щоб забезпечити здоров'я населення, і дитячого зокрема», - сказала Лора Білл.

Вона наголосила, що у 2016 році рівень охоплення профілактичними щепленнями в Україні становив 43%. І Україна опинилася майже на передостанньому місці в світі по охопленню щепленнями - третьою з кінця.

Читайте також: ЮНІСЕФ додатково закупив для України понад мільйон доз вакцини від кору

Водночас представник ЮНІСЕФ відзначила, що посилені заходи імунізації населення призвели до підвищення рівня вакцинації, зокрема від кору, паротиту, краснухи до 93%.

Лора Білл наголосила, що ЮНІСЕФ і надалі докладатиме зусилля для підвищення рівня імунізації та інформування батьків.

Вона нагадала, що, на прохання МОЗ, ЮНІСЕФ активізував роботу з виробниками вакцин, з тим щоб медзаклади країни були забезпечені цими препаратами та у зв'язку з підвищеним попитом на них. Наприкінці лютого Україна отримає додатково 220 тисяч доз вакцини з партії більш ніж 1 млн доз. Інші дві поставки цієї партії вакцини КПК надійдуть у березні та у травні.

Як раніше повідомляв Укрінформ, усього впродовж п'яти тижнів 2018 року на кір захворіли 3554 людини, з них 1165 дорослих і 2389 дітей.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-