ЮНІСЕФ додатково закупив для України понад мільйон доз вакцини від кору

ЮНІСЕФ додатково закупив для України понад мільйон доз вакцини від кору

Укрінформ
ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров'я організує прискорену доставку в Україну 220 тисяч доз вакцини від кору.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ. 

"220 тисяч доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК) прибудуть в Україну наприкінці лютого 2018 року. Бельгійську вакцину виробництва "Глаксо Сміт Кляйн" на замовлення МОЗ доставить Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, після чого вакцини одразу будуть передані в регіони", - йдеться у повідомленні.

Нова партія вакцини від кору була закуплена ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров'я у рамках підтримки державної програми імунізації. Завдяки підтвердженій міжнародній експертизі у сфері закупівель ЮНІСЕФ зміг придбати 1 097 600 додаткових доз вакцини КПК для відповіді України на спалах кору. Поставка буде здійснена в три етапи: перша доставка - 220 тисяч доз вакцини - очікується у кінці лютого, друга поставка - 800 тис. доз - планується на кінець березня, третя - 77 600 доз - має прибути наприкінці травня.

Читайте також: Вакцину від кору на Закарпаття досі не привезли - Москаль

У другій половині 2018 року ЮНІСЕФ також поставить 901 400 доз вакцини КПК. До цього часу потребу країни у вакцині проти кору покриють додаткові поставки, що прибудуть у лютому, березні і травні.

Як повідомлялося, наразі в Україні триває спалах кору. Від початку 2018 року майже 3 тис. українців захворіли на кір. За цей період від кору померло три людини: двоє дітей і один дорослий пацієнт.

Найбільшу кількість хворих зафіксовано, зокрема, в Івано-Франківській, Одеській, Закарпатській, Чернівецькій, Львівській областях. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-