Чиновник роз'яснив постанову уряду про зарплати держслужбовцям

Чиновник роз'яснив постанову уряду про зарплати держслужбовцям

Укрінформ
До 2019 року мінімальний розмір окладу державних службовців має становити не менше двох прожиткових мінімумів.

Про це заявив голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко під час круглого столу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз ми якраз переживаємо перехідний період, який визначений новим законом, і зрештою ми повинні вийти на те, що мінімальний розмір посадового окладу для державних службовців повинен бути не менше, ніж 2 прожиткових мінімуми. Це наша мета, яку ми маємо досягнути до 2019 року", -  заявив Ващенко.

Він зазначив, що у 2015 році середня заробітна плата спеціаліста місцевої державної адміністрації складала  3 тис. грн, у 2016 - 4,7 тис. грн.

"Зараз - 6,9 тис. грн, але це до прийняття вчорашньої постанови уряду", -  уточнив голова Нацагентства України з питань держслужби.

У працівників центральних органів виконавчої влади, за його словами, заробітна плата зросла протягом аналогічного періоду з 4,4 тис. гривень до 12,6 тис. грн.

"Радує те, що заробітна плата державних службовців хоч і повільно, але зростає", - підкреслив Ващенко.

Читайте також: Гройсман: Просто так премії ніхто нікому не збирається платити

Як повідомлялося, у листопаді 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби.

У четвер, 25 січня, Кабінет міністрів ухвалив постанову про зміну структури заробітної плати держслужбовців, яка передбачає, що посадовий оклад має становити 50% зарплати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-