Суд відмовив адвокатам Саакашвілі у відводі всіх прокурорів

Суд відмовив адвокатам Саакашвілі у відводі всіх прокурорів

Укрінформ
Під час засідання з обрання запобіжного заходу Міхеїлу Саакашвілі його адвокати подали клопотання про відвід вже всієї групи прокурорів. 

Однак суд відхилив це клопотання, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як заявив адвокат Руслан Чорнолуцький, прокурори нібито “сфальшували справу”. Клопотання про відвід також підтримали інші адвокати, звинувативши прокурорів в упередженості.

Прокури назвали ці обвинувачення необгрунтованими та звинуватили адвокатів у затягуванні часу.

Порадившись на місці, суд ухвалив відхилити це клопотання. За словами слідчого судді Лариси Цокол, відвід групи прокурорів чинним кримінально-процесуальним законодавством не передбачений, а відвід прокурора чи слідчого від участі у кримінальному провадженні може бути заявлений на стадії досудового розслідування.

Поруч з цим, під час засідання адвокат Чорнолуцький повідомив, що десять народних депутатів заявили про готовність взяти під особисту поруку їх підзахисного. Водночас, додав він, сторона захисту не має наміру клопотати про особисту поруку, а вимагає повного звільнення свого підзахисного без обрання запобіжного заходу.

Раніше сторона захисту вже заявляла клопотання про відвід прокурора ГПУ Олександра Говорущака, звинувативши його в упередженості, порушенні професійної етики та розголошенні таємниці слідства, а також перевищенні повноважень і фальшуванні документів.

Читайте також: Справа Саакашвілі: клопотання про відвід прокурора не задовольнили

Суд залишив без задоволення клопотання про відвід прокурора ГПУ Олександра Говорущака. Слідчий суддя Лариса Цокол заявила тоді, що сторона захисту не навела вагомих аргументів, які давали підстави вважати, що прокурор потребує відводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-