Укравтодор обіцяє перевіряти якість доріг двічі на рік

Укравтодор обіцяє перевіряти якість доріг двічі на рік

Укрінформ
Перевірка якості доріг в Україні  здійснюватиметься двічі на рік, і в разі виявлення недоліків підрядники мають усунути їх за власний кошт, оскільки мінімальний строк гарантії становитиме 5 років.

А якщо підрядники відмовлятимуться усувати такі недоліки, то це дасть можливість вписувати таку компанію у «чорний список», щоб виключити її з публічних торгів у майбутньому. Про це в інтерв’ю Громадському розповів виконуючий обов’язки голови Укравтодору Славомір Новак.

«Сто відсотків договорів мають прописані чіткі гарантії – мінімум на 5 років. Двічі на рік маємо масштабний контроль – у березні буде велика перевірка доріг, які ремонтували минулого року, щоб виявити всі недоліки. І далі, протягом двох-трьох місяців за кошт підрядника ці недоліки усунути. Другий контроль усіх доріг – після завершення будівельного сезону, приблизно в такий період року як зараз», — сказав Новак.

Після таких перевірок, за його словами, буде підготовлено рапорти, які відправлять підрядникам. «Якщо вони не усувають недоліки за власний кошт, то ми подаємо на них у суд. І це – перший крок до «чорного списку», – підсумував очільник Укравтодору.

Читайте також: НАЗК внесло припис керівнику Укравтодору

Як повідомляв Укрінформ, про намір створити «чорний список» підрядників, які неякісно роблять дороги і не усувають дефекти при виконанні робіт на дорогах в Укравтодорі заявляли ще у квітні цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-