Гроші для Манафорта: суд відмовився закрити справу "Розенблат проти Лещенка"

Гроші для Манафорта: суд відмовився закрити справу "Розенблат проти Лещенка"

1298
Ukrinform
Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив народному депутату Сергію Лещенку у задоволенні позовної заяви щодо закриття провадження у справі за позовом до нього та до директора НАБУ Артема Ситника від народного депутата Борислава Розенблата.

Таке рішення ухвалене під час попереднього судового засідання у справі, повідомляє прес-служба суду.

"Через канцелярію суду відповідачем народним депутатом Сергієм Лещенком було подано заяву про закриття провадження у справі. Після виходу з нарадчої кімнати суд проголосив рішення – відмовити у задоволенні даної заяви, закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у суді, Розенблат подав позов до директора НАБУ Артема Ситника та народного депутата Сергія Лещенка стосовно розголошення та поширення інформації про громадянина США Пола Манафорта, який очолював передвиборчий штаб кандидата у президенти США Дональда Трампа, щодо наявності прізвища та підписів Манафорта в "чорній бухгалтерії Партії регіонів" у матеріалах досудового розслідування, що мало наслідком втручання у виборчі процеси США у 2016 році та завдало шкоди інтересам України.

Читайте також: Американські ЗМІ довідалися про 18 поїздок Манафорта до Москви

Водночас Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив заяву та клопотання про залишення позовної заяви без розгляду з підстав пропуску позивачем строку звернення до суду та відсутності у останнього адміністративної процесуальної дієздатності розглянути у судовому засіданні.

Суд також запропонував позивачу надати письмові пояснення із зазначенням поважності причин пропуску строку звернення до суду.

Наступне судове засідання відбудеться 30 січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>