Чиновниця МОЗ роздавала премії родичам, яких брала на роботу

Чиновниця МОЗ роздавала премії родичам, яких брала на роботу

2120
Ukrinform
НАЗК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, вчинене начальником держзакладу “Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров’я України” Ольгою Стахорською, яка підписувала накази про преміювання близьких родичів.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Встановлено, що Ольга Стахорська не повідомила уповноважений орган управління закладом про наявність у неї реального конфлікту інтересів, зумовленого сімейними стосунками. Зокрема, начальник держзакладу підписувала накази про виплату премії працівникам закладу, серед яких були наявні близькі родичі", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Луценко пояснив, чому забрали в НАБУ справу про маніпуляції НАЗК

У НАЗК нагадали, що відповідальність за порушення антикорупційного законодавства в частині конфлікту інтересів передбачена частиною першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів, - тягне за собою накладення штрафу від 10 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - ред.).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-