SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Працівники АП приєдналися до толоки на Алеї Героїв Небесної сотні - 15.11.2017 19:53 — Новини Укрінформ
Працівники АП приєдналися до толоки на Алеї Героїв Небесної сотні

Працівники АП приєдналися до толоки на Алеї Героїв Небесної сотні

Фото
2061
Ukrinform
Працівники Адміністрації Президента України взяли участь у толоці на місці майбутнього Меморіалу Героїв Небесної сотні – Музею Революції гідності.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"У середу, 15 листопада, на Алеї Героїв Небесної сотні у Києві відбулася толока за участю працівників Адміністрації Президента України, представників родин Героїв Небесної сотні, Ініціативної групи постраждалих та поранених на Майдані та студентів, які у 2013 році вийшли захищати європейський вибір України, а також влади та громадськості столиці України", - йдеться в повідомленні.

Захід відбувся у рамках підготовки до відзначення Дня Гідності та Свободи.

За даними прес-служби, на місці розташування майбутнього Меморіалу Героїв Небесної сотні і Музею Революції гідності та уздовж Алеї Героїв Небесної сотні учасниками толоки було, зокрема, висаджено липи, прибрано територію.

Заступник глави АПУ Ростислав Павленко, який також взяв участь у заході, відзначив: "Це вже не перша спільна толока з родинами Героїв Небесної сотні та активістами Майдану. Тут, де зараз відбувається цей неформальний захід, постане величний Меморіал, що буде споруджений за ініціативи та безпосередньої підтримки Президента України. Це для нас передусім – вияв поваги та шани до полеглих борців за свободу та європейський вибір України".

Толока на Алеї Героїв Небесної Сотні у Києві / Фото: Марків Михайло

Учасники акції закликають співгромадян взяти участь у впорядкуванні пам’ятних місць на честь Героїв Небесної сотні та ветеранів АТО, що стало би символом вдячності Героям, пам’яті про їх подвиг заради майбутніх поколінь.

Як повідомлялося, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - музей Революції гідності має бути розташований за адресою алея Героїв Небесної сотні, 3-5. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-