Уряд шукає, як підняти пенсії тим, хто працював за

Уряд шукає, як підняти пенсії тим, хто працював за "трудодні"

Укрінформ
Кабінет міністрів працює над тим, щоб збільшити рівень пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але через економічну ситуацію впродовж усього життя отримували низькі зарплати.

Про це в повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує прес-служба відомства.

"Сьогодні розглядаються різні механізми для збільшення рівня пенсійного забезпечення тих громадян, які мають значний страховий стаж, але через свої низькі зарплати отримують мізерні пенсії. Це люди, які усе життя важко працювали в колгоспах за "трудодні", ті хто працювали санітарками та фельдшерами, та інші люди, які працювали по тридцять років і більше. Ми обов’язково забезпечимо їхнє право на достойну пенсію, і зараз проводиться активна робота в цьому напрямку", - заявив Рева ефірі телеканалу ZIK.

Читайте також: Деяким пенсіонерам вигідніше перейти зі спецпенсії на звичайну - Розенко

Як повідомлялося, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу, і з 1 жовтня мінімальний розмір пенсії зріс із 1312 до 1452 грн, а середня пенсія збільшилася майже на 700 грн і становить понад 2500 грн проти 1890 грн. Усі пенсії перерахували автоматично, без звернень громадян, а їхня індексація відбуватиметься щороку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-