"Забудьте про бургери": американський сайт присвятив статтю емодзі борщу

Укрінформ
Американський сайт Mashable присвятив статтю "борщ-емодзі".

30 листопада офіційний акаунт України в соцмережі Твіттер закликав компанії Apple та Google створити емодзі для борщу. "Нещодавно Томас Бекдал почав важливу дискусію про емодзі бургери. Ми хочемо піти ще далі: Google та Apple, чаc додати емодзі з борщем!", – йдеться у повідомленні.

1 листопада на американському ресурсі Mashable з’явилась стаття «Забудьте про бургери! Українці хочуть емодзі для борщу». «Облишмо на хвильку дебати довкола бургерів. Українці пропонують власну страву для емодзі», - ідеться в матеріалі.

Авторка статті Рейчел Томпсон поспілкувалась з SMM-командою офіційного акаунту України. За словами співрозмовника Томпсон, ця традиційна страва заслуговує на емодзі, адже мала величезний вплив на світ: "Багато поетів, вчених та політиків зробили внесок у світову історію після гарячої миски борщу (справжня історія!)».

Українські розробники вже працюють над створенням фірмового емодзі –  зараз вони оцінюють критерії «Unicode emoji», щоб зрештою «втілити «борщ-емодзі» в реальність».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-