Нацлотерея не коментує виграш Ляшка

Нацлотерея не коментує виграш Ляшка

6500
Ukrinform
У компанії "Українська національна лотерея" заявляють, що інформація про виграші та персональні дані конкретних гравців є конфіденційною.

Про це повідомляє у середу прес-служба компанії "Українська національна лотерея".

"У зв'язку із поширенням повідомлень в засобах масової інформації про виграші (призи) у лотерею деяких політиків та відповідними запитами підприємство з 100% іноземними інвестиціями "Українська національна лотерея" нагадує наступне. Інформація про виграші (призи) у лотерею та персональні дані конкретних гравців є конфіденційною інформацією відповідно до чинного законодавства та не може оприлюднюватися без згоди гравців", - зазначили у компанії.

Там додали, що "достовірна звітність та інформація про суми виплачених виграшів (призів), нараховані та утримані податки із виплачених виграшів (призів) у лотерею подається в установленому порядку до органів Державної фіскальної служби та Міністерства фінансів України".

"У випадку виплати великих сум виграшів відповідна інформація подається до Державної служби фінансового моніторингу України", - наголосили у компанії.

Читайте також: "Фартовий" Ляшко заявив про виграш у лотерею півмільйона гривень

Як повідомляв раніше у середу Укрінформ, лідер Радикальної партії Олег Ляшко задекларував три виграші в лотерею на суму понад півмільйона гривень. Зокрема, у статті про доходи та подарунки Ляшко зазначив, що тричі виграв у "Українській національній лотереї". Суми виграшів склали 283 560 тис. грн, 153 485 грн і 134 тис грн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>