У Латвії з'явиться центр реабілітації воїнів АТО

У Латвії з'явиться центр реабілітації воїнів АТО

Фото
Укрінформ
Громадський фонд Latvijas atjaunosanas biedriba анонсував створення в Латвії центру соціально-психологічної реабілітації воїнів АТО, який планується відкрити в травні 2018 року.

Про це розповів на прес-конференції в Ризі керівник фонду Сергій Алексєєв, повідомляє Укрінформ.

«Розгортається проект постійно діючого соціально-психологічного центру реабілітації українських воїнів АТО ФENIKSS, створюваного на території Латвії. У нас з'явився майданчик у кілька гектарів і двоповерховий гостьовий будинок (колишній баронський маєток). Звичайно, тут ще треба реконструкція, облаштування з урахуванням нових потреб. Ми продовжуємо шукати партнерів та донорів, оскільки наш проект - волонтерський. Сподіваємося, що зможемо відкрити центр у травні 2018 року», - розповів Алексєєв.

У Латвії з'явиться центр реабілітації воїнів АТО

За його словами, на першому етапі після запуску центру ФENIKSS планується запрошувати на соціально-психологічну реабілітацію 25-30 українських воїнів. Згодом, на другому етапі – 40-45. Центр буде працювати в координації з Посольством України в Ризі. Для психологічної реабілітації буде використовуватися адаптована до українських умов розробка американських фахівців, що застосовувалася для солдатів, що пройшли операцію «Буря в пустелі» (операція багатонаціональних сил зі звільнення Кувейту і розгрому іракської армії в 1990-1991).

У разі необхідності при більш складних клінічних випадках волонтери направлятимуть для допомоги до відповідних ліцензованих фахівців у лікарні Адажи (тут розташована база НАТО в Латвії) і Айнажи.

Читайте також: 10 учасників АТО прилетіли до Вашингтона бігти марафон

Сергій Алексєєв – російський політемігрант в Латвії, громадський активіст, засновник громадського фонду Latvijas atjaunosanas biedriba, автор і співавтор ряду суспільно-значущих розслідувань про корупцію, «відмивні» банки, інформаційний вплив РФ на Балтію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-