Поліція за місяць вилучила більш як тисячу одиниць зброї

Поліція за місяць вилучила більш як тисячу одиниць зброї

Фото, відео
Укрінформ
У Нацполіції задокументували впродовж профілактичних заходів, пов’язаних з вилученням з незаконного обігу зброї та вибухівки, що проходили на території держави з 6 вересня по 6 жовтня, більше 2 тисяч злочинів.

Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, якого цитує у суботу, 14 жовтня, департамент комунікації НПУ.

"За час відпрацювання працівники поліції задокументували 2319 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї. Загалом поліцейські вилучили 1078 одиниць вогнепальної зброї. Серед вилученого – 471 пістолет, 35 автоматів, 156 гвинтівок, 116 обрізів, 70 гранатометів, 13 кулеметів та 112 одиниць саморобної зброї", - сказав В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що наразі 1434 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері нелегального обігу зброї. Крім того, поліцейські викрили та затримали понад 20 осіб, які вчинили злочини із використанням зброї у складі організованих груп.

Із незаконного обігу вилучено близько 200 тисяч боєприпасів, серед яких – 951 граната, виявлено більш ніж півсотні вибухових пристроїв.

Аброськін наголосив, що поліція продовжуватиме проведення заходів, спрямованих на припинення обігу нелегальної зброї.

"Практичний етап проведення операції завершився 6 жовтня, але усі заходи будуть продовжені. Поліція й надалі вилучатиме зброю і вибухівку, що знаходиться у незаконному обігу", - підкреслив він.

Як повідомляється, найбільшу кількість правопорушень у сфері незаконного обігу зброї виявлено у Дніпропетровській (246), Одеській (142), Луганській (126), Донецькій (152), Кіровоградській (119) областях та Києві (152 факти).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-