На підвищення пенсій у жовтні додатково піде п'ять мільярдів - 10.10.2017 20:54 — Новини Укрінформ
На підвищення пенсій у жовтні додатково піде п'ять мільярдів

На підвищення пенсій у жовтні додатково піде п'ять мільярдів

2423
Ukrinform
Пенсійному фонду України для проведення осучаснення пенсій українців у жовтні цього року потрібно додаткових 5 мільярдів гривень.

Про це заявив глава правління ПФУ Олексій Зарудний, повідомляє прес-служба Фонду.

"У Пенсійному фонді України з початку року сформовано додатковий ресурс понад 26 млрд грн. Це, зокрема, від додаткових надходжень мінімальної заробітної плати та її детінізації. У нас є повністю ресурс для того, щоб забезпечити перерахунок пенсій у цьому році 9,7 млн пенсіонерів. Під осучаснення підпадають майже 6 млн пенсіонерів. Решті – збільшаться пенсії у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму", - сказав Зарудний в ефірі українських телеканалів.

За його словами, щойно закон набере чинності, "буквально за добу будуть надруковані виплатні додаткові відомості і передані на пошту й банківські установи. Пенсіонери, які з 4 числа отримали пенсії у старому розмірі, отримають доплату".

"Мінімальна пенсія буде 1 452 грн проти 1 312 грн. Середня пенсія збільшиться майже на 700 грн і буде становити понад 2,5 тис. грн проти 1 890 грн. Також передбачено, що у 2019 році запрацює механізм автоматичної індексації пенсій і пенсіонери зможуть отримати підвищені розміри виплат. У 2018 році пенсії будуть призначатись зі збільшеної заробітної плати", - повідомив глава ПФУ.

Читайте також: Накопичувальні пенсії: що це таке і коли їх введуть

На запитання щодо пільгових пенсій, Зарудний відповів: "Виплати пільгових пенсій, пенсій за вислугу років будуть продовжувати виплачуватись. Ті, хто сьогодні (на момент прийняття закону) мав право на ці пенсії, зможуть цим правом скористатись. У подальшому передбачається, що всі пенсії призначатимуться за одним законом та єдиним підходом, окрім військовослужбовців, артистів балету тощо".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>