З поїзда Перемишль - Київ зняли 30 хуліганів

З поїзда Перемишль - Київ зняли 30 хуліганів

Укрінформ
Через порушення громадського порядку 30  пасажирів було висаджено зі швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 706 Перемишль – Київ.  

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці

“5 жовтня  групу пасажирів у кількості 30 осіб, які подорожували швидкісним поїздом № 706 Перемишль – Київ, було висаджено з поїзда по станції Коростень через порушення громадського порядку та нетактовну поведінку”, - йдеться в повідомленні. 

В прес-слудбі зазначають, що під час поїздки у швидкісному поїзді група пасажирів із Перемишля до Києва після відправлення поїзда зі станції Львів почали вести себе зухвало, дуже голосно розмовляти, вживати алкогольні напої, порушувати громадський порядок та заважати спокійно подорожувати іншим пасажирам. 

Читайте також: Повалені дерева зупинили потяги на Львівщині

З метою дотримання порядку під час подорожі та для забезпечення комфорту інших пасажирів, а також відповідно до пункту 8.38 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, цю групу було висаджено по станції Коростень із залученням чергового по вокзалу та представників поліції, а на проїзних документах поставлено відповідні відмітки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-