В уряді нагадали, які покупки можуть“скасувати” субсидію

В уряді нагадали, які покупки можуть“скасувати” субсидію

Укрінформ
На призначення субсидії не впливає оплата дороговартісного лікування будь-кого із членів сім'ї, довготривале накопичення коштів на купівлю квартири чи оплата навчання дитини.

Про це інформує Урядовий портал у Facebook

«Основний критерій, за яким житлова субсидія не призначається, є одноразова покупка, яка перевищує 50 тисяч гривень. Однак, і тут є виключення. Зокрема, оплата дороговартісного лікування будь-кого з членів сім'ї, довготривале накопичення коштів на купівлю квартири, чи оплата навчання дитини»,  - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що якщо, до прикладу, родина 10 років збирала кошти, щоб придбати собі помешкання, купівля квартири перевищила суму 50 тисяч гривень і у сім'ї немає іншого помешкання - такі люди мають змогу подати документи для оформлення житлової субсидії на розгляд Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при кожній райдержадміністрації або органі місцевого самоврядування. Урядовий портал інформує, що аналогічна ситуація і з оплатою навчання дитини.

Окрім того, якщо родина здійснила покупку, що перевищує 50 тис. грн у період отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати. Факт такої купівлі впливає на право на призначення субсидії на наступний термін, підкреслюють в уряді.

Зазначається, що на оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок, наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Читайте також: В уряді нагадали, як отримати субсидію без "прописки"

Якщо сім'я придбала квартиру у кредит, то при визначені її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання, інформує Урядовий портал.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-